Drebang

Shitet nga: Remzi 06 Nën 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes drebangun eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim