Makin per dyer dhe dritare

Shitet nga: ramadan 25 Dhj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine per dyer dhe dritare sallduse 2 koka prodhim anglez Kombimatec viti i prodhimit 2000 salldon 2.60 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim