Makina per me lye / Fassade Shtepije

Shitet nga: Musli 16 Sht 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
-Makina per me lye / Fassade Shtepije
-Prej Zvicrre / Vetem 44 Ore punim
-Qmimi si mbas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim