Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritare

Shitet nga: Gazmend Dje 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritareve nga druri

1.Cafi i vogel me prruge
2.Abrikteri (drejtuesi)
3.Dikti (finalizuesja)
4.Shpoejsja
5.Prerja horizontale
6.Makina per hapjen e thinave
7.Makina per prehjen e brisqeve automatike
8.Dy modele te brisqeve te dyerve (Dy pale)
9.Komplet brisqet per finalizimin te drurit sistem Slloven gjithsej 17 cope

Makinat jane kryesisht prodhim Italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim