Aparata per akullore

Shitet nga: embeltore parajsa 27 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Bejm shitjen servisimin furnizimin e aparatev te akullores
Te importuara nga zvicra te te gjitha firmav me renome botrore per paisje te akullores
Adresa ambeltore parajsa shtime
Teli 044 127 046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim