Invertar per kafiq

Shitet nga: gentian 20 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
jan te reja shum pak te perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim