Karrika me tavolin plastike shum te mira

Shitet nga: Naser 18 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes inventarin per piceri shum i rujten shum i mir i pershtatshem per terasa jan 6 komplete 3 komplete te kuqe edhe 3 komplete te gjelbrta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim