APARATURA PER LABORATOR :Mikroskopi , fotometer..

Shitet nga: LABORATORI 13 Sht 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten paisjet per laborator shum pak te perdorura komplet :
1.Mikroskopi
2.Fotometer per biokimi dhe hematologji
3.Sterilizatori
4.Centrifug
5.Banjo ujore
6.Pipeta automatike lloje te ndryshme
7.Mbajts per SE
8.Mbajts te eprovetave etj.

Cmimi sipas marveshjes...!!BEJ NDRRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim