Bejm renovimin e Bilardove dhe rraketaqkit.kthim..

Shitet nga: bilardo 26 Pri 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Të tjera
bejm blerjen dhe shitjen
bejm renovim e bilardove ndrrojm bezin .spondat., bejm edhe renovimin e rraketaqkeve ndrrimin e gjamit ., , lojtareve . si dhe kthimin e zhetonave ne 10 cent ose 20.
Posedojm material Bez per bilardo topa shkumsa kiksa , gjama te rraketaqkeve, lojtar komplet ,etj.


Viberi

0037744998782


177771.

viber 0037745400286
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim