Fasada

Shitet nga: qazim 18 Pri 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Të tjera
punojm keto pun izolim me okipor mallter fasada ngjyrna mrena dhe jasht tulla gips pllaka etj skelet ikem tonat 049 309 657 044299252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim