Konkurs për punësim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINGUA KOSOVA SHPK 19 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Sektori : Të tjera
LINGUA KOSOVA
Instituti për Mësim dhe Certifikim të Gjuhëve të Huaja - Prishtinë

LINGUA KOSOVA tash edhe ne Shtime!

Lingua Kosova ka hapur degën e vet edhe ne Shtime. Andaj kërkojmë për këtë qendër staf të ri dhe profesional, si ligjërues të gjuhës gjermane.
Të interesuarit, të cilët janë njohës të mirë të gjuhës gjermane dhe kanë përvojë pedagogjike i lutemi të na kontaktojnë në këta numra të telefonit: 044/842068, 044/540290
Konkursi për pranim është i hapur deri të mërkurën me datën 25.02.2015, andaj na kontaktoni sa më parë.

Me respekt!
LINGUA KOSOVA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim