Makin per lyerje G5

Shitet nga: Basri 18 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Shtime
Sektori : Të tjera
E ardhur nga Gjermania.. Esht shum e rujt, edht perdorur vetem per tri shtepi..
Esht e tera e kompletuar ka dhe kompresorin!
Qmimi i diskutueshem
Ju mirpresim
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim