Bejme rregullimin e oborreve tuaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi Com 07 Dhj 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme frezimin,livrimin e arave me kultivator mbjelljen e barit,rrafshimin e dheut e shum e shum rregullime tjera. Qmimet jane te arsyshme. Per qdo kontakt lajmrohuni ne viber:045/412/563 ose 044/827/110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim