Krasitjen e te gjitha llojeve të pemëve .

Shitet nga: Asman 02 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bëjmë krasitjen e të gjitha llojeve të pemëve .
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim