montojme kubza te betonit (KOCKA)

Shitet nga: ameri 26 Sht 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bejme montimin e kubzav e betonit dhe ngjeshjen temelav mund te na vizitoni edhe ne facebook bina-com bina-com tel; 044767070 044814461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim