Ofrojmë tenda për ahengje dhe tubime familjare.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ,, Tenda Dioni ''-Godanc. 08 Gsh 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Për dasma
Ofrojmë tenda për ahengje dhe tubime familjare. Çmimi sipas marrëveshjes.Tel. kontaktues 044-287-517.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim