SHTORA .me tavolina dhe karrika drunit ne FERIZAJ

Shitet nga: blero 03 Krr 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Për dasma
, ,
,,,Ofrojm ne sherbim SHATORA tavolina dhe ulse te drunit .per dasma .dhe ahengje te ndryshme .tendat jon me dimenzine te ndryshme ,4x8 ,4x10.5x10,6x12 , TENDAT JON ME NDRIQIM,,, ME ZBUKURIM OSE PA TE ,TAVOLINAT jan me mbulesa dekoruese sikur qe shihen foto ,Me tavoline dekoruese te nuses dhe dhendrrit ,, DEKORIMIN E VETURES TUAJ ,, , tel 044/286 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim