Tenda* DEKORUSE *KURORA,, me *TAVOLINA TE DRUNIT*

Shitet nga: blero 05 Nën 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Për dasma
Tenda KURORA DEKORUSE * ofrojm ne sherbim tenda tavolina dhe karrika , TAVOLINAT te ne jon me Mbulesa dekoruse** DHE TE DRUNIT me dimezione 2,50,m x70cm,,,dhe PLLASTIK* * Posedojm TAVOLINEN E NUSES DHE DHENDRRIT *Tendat jon me drita te bukura * Ofrojm DJ MUZIK me dj profesionist , ne ket profesion ,, ndermjetsim me mbi 10 kompani gjirime dhe fotografesh prtofesionist ,ndermjetsim e te gjith kengetarve estrades shqiptare, ftesa per dasma ZBUKURIMIN E VETURAVE TUAJA PER DASMA APO NDONJE AHENG TJETER, SHERBIMI KORREKT dj blero TEL 044 286 167 ,
kapacitet per 1000 persona te varrezat e deshmorve ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim