Kryejm keto pun : knauf dekore glet fasada ngjyra

Shitet nga: Ragip 19 Pri 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
kryejm keto pun :
knauf
dekore
glet
fasada
ngjyra kompjuterike
amstrong
rafaello
mallter te gatshum
izolime te jashtme
stiropor
etj etj.
punojm me shtepi banesa si dhe lokale te ndryshme renovime etj
posedojm ekipen profesionale

me tradit mbi 20 vjeqaretel: 044 767 039

" Gipa "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim