Japmi korrika tavolina si dhe tenda me qira

Shitet nga: nezir selmani 06 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Të tjera
japim tenda korrika tavolina me qira
kontaktoni ne nr. 044-273-958
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim