cufa metal

Shitet nga: cufa metal 21 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Të tjera
Bejme keto pun: dyer, gilindera. Po ashtu bejm riparimin e rimorkjov te traktorav dhe ngjyrosje te traktorave me qmime shum te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim