Ntn " KOPSHTI-BA" Shtime

Shitet nga: Arben Bajrami 12 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
kryejm shum punë; mihje te ndryshme,transporte te ndryshume,ngjeshje me dilinder,hapje te kanaleve,instlime te kanalizimit,ujit,rrymes,ju fornizojm me te gjihta llojet e rërës si dhe betonit te gatshum,po ashtu ju posedojm dhe (humus) per kopshte me cilsi te lart, e SHUM E SHUM PUNE TE TJERA! na thirrni,do te binndeni. tel; 044/049 193264, 044/049 201896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim