Transport

Shitet nga: Besnik 12 Shk 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm Transportin e mallrave apo gjësendëve te ndryshme në rajonin e Kosoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim