Molla

Shitet nga: Rexhep 29 Sht 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim molla me shumic dhe pakic kemi 10 lloje te mollav , jan shum te Mira ekologjike siq shihen edhe n foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim