Shes kumbulla me shumice dhe pakice 30 cent kg

Shitet nga: kumbulla 02 Sht 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,3 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Prodhime ushqimore
kumbullat jan te shendosha kam afro 500 kg per shitje te interesuarit mund te kontaktojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim