Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rrjet punues 'perspektiva-tel' 25 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
Prodhojm rrjeta me dimezjine te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta dimeenzionet jasht standarit dhe me trashsi te telit2;0 2;2 2;5 dhe 3;1]kemi edhe tel te shallonave edhe te zigijave edhe tel per vnesht rrjeta per skele[bez] per kotakt 049 424 505 gjedimi ne Suhareke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim