Stuba te betanit

Shitet nga: Ekrem 29 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
firma labinoti shes stuba te betanit me zingija te marune 4 fije armatur gjinden ne shtime ne rrug per ferizaj shes me shumic dhe me pakic gjith ashtu bajm edhe montimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim