Sint

Shitet nga: Milaim 08 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Muzikë
Shitet sinti, tipi: roland E96, permban melodi si: sint, harmonik, piano dhe te gjitha melodite e tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim