shes sinta

Shitet nga: enver 04 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Muzikë
Shes tre sinta 300, 450 dhe 1750 euro per me shume informata thirrni ne telefon 044262525 apo viber ne kete numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim