Kompjuterat, bilardon dhe fliperin

Shitet nga: feriz 20 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten kompjuterat bilardp she fliperi per ma shum informata me kontaktoni me 045299628 ose me email adresen feriz.hajdini@yahpo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim