kopjuter

Shitet nga: Endrit 14 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Kompjutera desktop
kopjutrei ponon shum mir me maus original dhe kamer me tavol dhe anten t vajllaesit ponon shum mir mun dhe t na kontaktoni n viber +377205967
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim