Kompjuter loptop

Shitet nga: Toni 11 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes kompjuterin dhe loptopin se bashku me tavolin siq po shihet ne foto vetem printeri jo jan shum te mir pentium
4 per info. Thirr ne 044171914
Ne qmim perfshihen loptopi,kompjuteri edhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim