Laptopin dhe ndrroj me naj tell

Shitet nga: besart 01 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes laptopin dhe ndrroj me naj tell laptopi esht i rujtun pa kurfar defekti per ma shum kontaktoni
+37745630299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim