Loptop LG 110

Shitet nga: mensur 25 Mar 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET NGJENDJE TRREGULLT ME TGJITHA ME ADAPTER asht i mesum nuk asht i madh KA programin e ri te instaluar skype google chrome viber etj ka dhe vendin per sim kartel qe mun me perdor me viber me tgjitha punon shum shpejt 150 giga memorjen per ma shum info ne 044106073 pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim