Xbox 360

Shitet nga: Er 03 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR   130 EUR

Komuna: Shtime
Shes xbox 360 i zi
i rujtun
me 1 joystick dhe 4 lojra dhe me te gjitha kabllot
lojrat jan : fifa 09,fallout:new vegas,fight night champion dhe brothers in arms
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim