PS3 500Gb

Shitet nga: Arlind 30 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   250 EUR

Komuna: Shtime
Shitet ps3 i ka 500 gb osht shum i rujtun nuk nxehet qmimi muna me ul deri 220 mashum nuk muj po muna me ba ndrrim me iphone 4s ose xbox one ose xbox 360 soni i ka 10 lojra te instaluara : Far cry , pes 2014 demo far cry 4 , gta iv mortal kombat, sniper ghost warrior 2 demo, assasin creed etj .dhe nje cd fifa 13.Muni me kontaktu edhe viber :+38643889722 nga ora 8 deri ne 00 !! Lokacionin ma ka qit Shtime ama jetoj ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim