PS3 PLAYSTATION 3 SONY PLAYSTATION 3 me qip 320 g

Shitet nga: lulzim 03 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Shes 2 play station 3, jane slim edition me qip me 320 giga, me loje te integruara ,unlocked.
cmimi 250 euro per 1 sony. po ashtu dhe me marreveshje.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim