Xbox

Shitet nga: Rigon 16 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Shtime
Shiten videolojrat (X-boxat) ne gjendje te rregullt, komplet me gjustika...
xboxat jane te ardhur nga zvicrra dhe jane te pa perdorur ne kosove

shiten te tret komplet per cmim te lire prej 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim