Radio Pioneer

Shitet nga: Burim 07 Jan 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio asht shum e mir krejt ne rregull ban shum mir asht e ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim