Sint Korg PA2

Shitet nga: Besimi 26 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet sinti n gjendje t regullt ka ram memorie 256 eshte i ruajtur si dhe vjenme kuferen perkates te vetin. Qmimi i tij eshte 1200 euro mund te na kontaktoni ne numrat:044-264-250 dhe ne viber:+4915252005075 n e gjermani. Ju lutem vetem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim