ndrroj radion dhe zvoqnikat me bazuk(bass)

Shitet nga: ilaz 26 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Ndrroj radion dhe zvoqnikat me bazuk(bass)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim