Alarmat komplet te ri nga Amerika!!!!

Shitet nga: Mili 01 Jan 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
Shitet wireless sound alarm system( alarm i siguris me ze) qe permban panelin kryesor me dy sensora te detektimit me rreze, dhe 5 copa sensora per dyer ose dritare ka dy telekomanda per qkyqje t'alarmit dhe aktivizimit, ka vendin per Kartel telefonit i cili ne rast alarmi ka mundsin e lajmrimit mbas t'Sms ose te thirr ne telefon, gjithashtu ka autoporlant shtes per zmadhimin e zerit ne rast alarmi, eshte 100% produkt Amerikan i sapoardhur nga USA dhe eshte ne pakete i ri...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim