PS 3 ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Endrit 16 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

252 EUR   280 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
Shes play station 3 ne gjendje te rregullt ka dy Dorza dhe është 3d per me shum na kontakoni edhe ne viber:
+37745307003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim