Pajaqall dhe Zvushnik komplet

Shitet nga: Isuf 16 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
shitet pajaqalla dhe zvushniki ose bass i madh ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim