Antena

Shitet nga: pc 30 Dhj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shiten 2 Antena Sektoriale SENAO 2.4 Ghz me fuqi shperndarse deri 4 km vi ajrore, plus 1 sektor 5.0 Ghz si dhe Omni,
Antenat jan komplet me Kartela dhe piktella.
Mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim