Pjes per kompjuter dhe servisim dhe formatizim 5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D&D Computers 17 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Kemi pjes per kompjuter Dell dhe llojeve te tjera dhe bejme servisimin e tyre.
Pllaka ame (kartela grafike e integrume) 15 E
Power suply 10 E
2 rama ddr1 512 mb 2 E copa
Dvd room 10 E
Floop disk 5 E
Procesori AMD 5 E
Flutra 5 E (nese i blen te gjitha flutra gratis)
Bejme formatizimin e kompjuterve 5 E gjithashtu shesim edhe cd per ps2 1 euro copa.
Viber +37744789957
Facebook Drilon M.BeqajNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim