Printer dhe skaner

Shitet nga: jasir 03 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Shtime
Punon super ne skaner dhe printer vetem ngjyrat nuk i ka te mushne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim