Ram memorje 4gb dhe 2gb ddr3, 2gb ddr2

Shitet nga: Aid Syla 12 Jan 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Shtime
Shes ram memorje
1x4gb ddr3
1x2gb ddr3
2x1gb ddr2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim