Shes zvushnika Delux per Kompjuter dhe Laptop

Shitet nga: kusha 10 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Shtime
Shes zvushnika per Kompjuter dhe Laptop kan bass jan ne gjendje te rregullt vetem njeri e ka te thyne mbajtesen keshtu funksionojn mire.
te interesuarit mund te kontaktoni ne viber +37744411063
ose ne tel 044966094.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim