Xerox DocuColor 5000AP

Shitet nga: Ramadan Veliu 11 Dhj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Shtime
Per shkak te falimentimit te shpejt te nje firme zvicrane shitet me nje çmim simbolik. Çmimi i blrjes 250.000 €. Ka vetem rreth 80.000 klikime.
Ne gjendje shume te mire dhe me servis te rregullt (ne Zvicer).
Me Fiery Rip, dy kompjutera Dell, Efi paisja per kalibrim te ngjyrave.
Nje palete me matrial shpenzues si tonera, druma, developera etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim